NIVEL SYSTEM NIWELATOR LASEROWY NL500 DIGITAL

 • Niwelator laserowy Nivel System NL500 (z wiązką czerwoną)
NIVEL SYSTEM NIWELATOR LASEROWY NL500 DIGITAL
NIVEL SYSTEM NIWELATOR LASEROWY NL500 DIGITAL
NIVEL SYSTEM NIWELATOR LASEROWY NL500 DIGITAL
NIVEL SYSTEM NIWELATOR LASEROWY NL500 DIGITAL
NIVEL SYSTEM NIWELATOR LASEROWY NL500 DIGITAL
NIVEL SYSTEM NIWELATOR LASEROWY NL500 DIGITAL
3 300,00 zł
/ szt. brutto
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny

Dostępność produktu w sklepach

NIVEL SYSTEM NIWELATOR LASEROWY NL500 DIGITAL
NIVEL SYSTEM NIWELATOR LASEROWY NL500 DIGITAL

Oszczędź kupując więcej

NIVEL SYSTEM NIWELATOR LASEROWY NL500 DIGITAL


Obrotowy niwelator laserowy Nivel System NL500 DIGITAL cyfrowe wskazania różnic wysokości (wiązka czerwona) to szybkie i proste narzędzie do pomiarów poziomych w pomieszczeniach (widoczna wiązka lasera) i na otwartych przestrzeniach (z wykorzystaniem czujników). Posiada intuicyjny panel użytkownika "włącz i pracuj!" Niwelacja nigdy nie była łatwiejsza dzięki NL500 każdy może wykonywać dokładne pomiary. 

Pozioma płaszczyzna laserowa wytwarzana przez niwelator jest punktem odniesienia dla niwelacji. Urządzenie całkowicie zastępuje niwelatory optyczne, pomiary można wykonywać jedną ręką, a odczyty wysokości na łacie dokonywane są z najwyższą milimetrową dokładnością. Jego mocną stroną jest trwałość i odporność na warunki atmosferyczne, a także wydajny akumulator litowo-jonowy, który pozwala na kilkadziesiąt godzin ciągłej pracy w terenie.

 

Co wyróżnia Niwelator laserowy NL500 Digital:

 • wszystko jest widoczne gołym okiem - czerwony kolor lasera jest tak silny, że wiązka jest wyraźnie widoczna wewnątrz budynku, nawet w odległości kilkudziesięciu metrów od obiektu. 
 • jeszcze większy zasięg działania – pracę na otwartej przestrzeni w odległości 500 m (średnica) umożliwia czujnik laserowy, który usprawnia niwelację i podnosi jej dokładność. 
 • wydajna niwelacja – cyfrowy czujnik laserowy z numerycznym wyznaczaniem różnicy wysokości (czujnik laserowy, cyfrowy) w znacznym stopniu usprawnia niwelację i podnosi jej dokładność (nie trzeba odczytywać wartości z łaty, wartość ta prezentowana jest na wyświetlaczu czujnika). 
 • szybkie samopoziomowanie – kompensator szybko i dokładnie poziomuje instrument, a alarm „poruszenia” niwelatora eliminuje wykonywanie błędnych pomiarów, gdy instrument został nieumyślnie potrącony i rozpoziomowany. 
 • użytkowanie jednoosobowe - do sprawdzenia poziomu i określenia różnicy wysokości wystarczy jedna osoba.
 • wszystko w pakiecie – niwelator dostarczany jest standardowo z grupą praktycznych akcesoriów, wspierających prace (czujnik laserowy, uchwyt na łatę laserową, akumulatory, ładowarka, okulary laserowe, tarczka laserowa, kufer transportowy).
 • pracuj w każdych warunkach - mocne zabezpieczenie obrotowej głowicy chroni ten najważniejszy element niwelatora przed uszkodzeniami mechanicznymi, a zamknięta obudowa spełnia normę IP54, dzięki czemu możesz pracować w deszczu i kurzu.

 

ŁATWE I SZYBKIE POMIARY

NL500 DIGITAL jest wyposażony w funkcję automatycznego poziomowania, która automatycznie poziomuje sprzęt po włączeniu, dzięki czemu jest on gotowy do natychmiastowego użycia. Generowana wiązka czerwonego lasera jest bardzo dobrze widoczna, wyświetlona na ścianie tworzy linię referencyjną dla prac poziomych. Podczas pracy z czujnikiem i łatą laserową uzyskujemy dokładny zestaw niwelacyjny, pomiary dokonywane są jednoosobowo.

UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE

Sprzęt ten może być wykorzystywany do prac wewnątrz i na zewnątrz budynków. Może być stosowany do wylewania podłóg i wyrównywania powierzchni, takich jak kostka brukowa, grunty i drogi, a także do prac wykończeniowych (sufity podwieszane, listwy, ściany). W przypadku prac na zewnątrz i na dużych odległościach, czujniki laserowe mogą być używane do odbierania sygnałów w zasięgu 500 m (średnica robocza).

DOKŁADNY I NIEZAWODNY SPRZĘT

Niwelator jest zbudowany wokół elektronicznego kompensatora, który eliminuje wibracje i zapewnia dokładne poziomowanie powierzchni lasera. Kompensatory elektroniczne są znacznie dokładniejsze niż kompensatory magnetyczne, zwłaszcza podczas pomiarów na placach budowy, gdzie występują drgania gruntu powodowane przez ciężkie maszyny. Dzięki temu NL500 DIGITAL zapewnia wiarygodne i dokładne pomiary. Instrument jest pyłoszczelny i wodoodporny, co potwierdza norma IP54. Ponadto głowica obrotowa jest osłonięta szklanym korpusem, a obudowa lasera jest wyposażona w gumową osłonę chroniącą przed uszkodzeniami spowodowanymi uderzeniami.

ŁATWA, WYGODNA OBSŁUGA

NL500 DIGITAL posiada intuicyjny panel sterowania. Wszystkie operacje są ograniczone do dwóch funkcji: włączenia i wyłączenia (zakończenia pracy). Laser wykorzystuje wysokowydajny akumulator litowo-jonowy, który może pracować przez około 50 godzin i nie ma efektu pamięci (nie ulega degradacji z powodu przeładowania). Może być również zasilany bezpośrednio z sieci. Co więcej, kompaktowa obudowa sprawia, że ten poręczny laser jest łatwy w instalacji i transporcie.

 

Główne zastosowania niwelatora Nivel System NL500 DIGITAL:

 • równanie terenu – niwelacja
 • prace murarskie – wewnętrzne i zewnętrzne (fundamenty, ścianki, schody, wylewki, szalowanie)
 • prace brukarskie – wykonywanie parkingów, podjazdów, tarasów
 • prace montażowe i wykończeniowe – montaż konstrukcji drewnianych, aluminiowych, sufitów podwieszanych, glazurnictwo
 • prace instalacyjne – wyznaczanie linii przewodów, przenoszenie punktów
 • prace stolarskie – meble, zabudowy
 • ogrodnictwo i rolnictwo

 

Wyposażenie standardowe:

 • NL500 – niwelator laserowy – 1 szt.
 • RD700 Digital – czujnik laserowy – 1 szt.
 • NL-BR 600 – uchwyt czujnika na łatę – 1 szt.
 • AKU LI-ION – akumulatorki litowo-jonowe – 1 kpl.
 • CH-6 – ładowarka – 1 szt.
 • GL-R – okulary laserowe – 1 szt.
 • TR-R – tarczka laserowa – 1 szt.
 • Instrukcja obsługi – 1 szt.
 • Kufer transportowy – 1 szt.

 

Producent
Gwarancja
Stan
Nowy
Model
NL500 DIGITAL
Rodzaj niwelatora
rotacyjny
Zasięg
500
Stopień ochrony
IP54
Nivel System
Nivel System
       NIVEL zapewnia 12 miesięczną gwarancję w serwisie door to door.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel