Odstąpienie od umowy

1. ZWROT 

Towar nie może nosić śladów użytkowania. Zakupiony towar możesz zwrócić w ciągu 30 dni od daty otrzymania od nas przesyłki. Żeby to zrobić, wystarczy, że poinformujesz nas przed upływem 14 dni od daty otrzymania paczki. Jeśli nie chcesz korzystać z naszego wzoru formularza odstąpienia od umowy (do pobrania poniżej) to wystarczy, że wyślesz nam swoje jednoznaczne oświadczenie w innej formie. Najlepiej gdybyś swoje oświadczenie, wraz ze zwracanym towarem, wysłał nam na adres:

 

ROOTEX Robert Janiszewski

Boczna 19

07-200 Wyszków

 

Możesz również oświadczenie przesłać mailowo na adres: sklep@rootex.pl

Zwrotu środków dokonujemy nie później niż w ciągu 14 dni roboczych od dnia odstąpienia Konsumenta od umowy oraz wszystkich wymaganych dokumentów. Często zwroty pieniędzy następują szybciej. W takim przypadku pieniądze mogą pojawić się na Twoim koncie w ciągu paru dni. Możemy wstrzymać się ze zwrotem pieniędzy w przypadku braku wszystkich wymaganych rzeczy, będących przedmiotem odstąpienia.

Kontakt z działem:

sklep@rootex.pl
+48 693 822 804
Poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00

2. WYMIANA

Wymiana zakupionego towaru odbywa się wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu. Napisz, zadzwoń do Nas, nie ma sytuacji bez wyjścia.

3. KOSZT WYMIANY I ZWROTU

Przy wymianie koszty przesyłki pokrywa w 100% kupujący. Przy zwrocie zwrócimy Ci koszt samego towaru, ale także koszt dostarczenia do Ciebie pierwotnego zamówienia (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas). Pozostałe koszty zwrotu i wymiany pokrywasz we własnym zakresie. Pamiętaj, że nie przyjmujemy paczek wysłanych do nas na koszt odbiorcy. Zwrotu Twoich pieniędzy dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakich użyłeś w pierwotnej transakcji, chyba że zgodziłeś się na inne rozwiązanie. Jednym ze sposobów w jaki możemy zwrócić Ci pieniądze jest przelew na wskazane przez Ciebie konto bankowe w terminie do 14 dni roboczych od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu, po uprzednim otrzymaniu zwracanego towaru. Dane do przelewu bankowego wpisz do formularza. Pamiętaj, mamy prawo wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania od Ciebie wszystkich wymaganych rzeczy, będących przedmiotem odstąpienia lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, co stanie się wcześniej. Prosimy Ciebie abyś przesłał towar w oryginalnym opakowaniu. Pamiętaj, że nie przyjmujemy paczek wysłanych do nas za pobraniem.

 

pixel