Spawarki MIG/MAG

( ilość produktów: 105 )

Spawarki MIG/MAG - spawarki oraz urządzenia spawalnicze innowacyjne rozwiązania dla precyzyjnego spawania.

Spawarki Mig/Mag potocznie zwane migomatami są najczęściej spotykanymi urządzeniami warsztatowymi. Spawanie Mig/Mag odbywa się w osłonie gazowej, najczęściej jest to Ar/Co2 oraz z odpowiednio dobranym drutem.

Praca półautomatów spawalniczych charakteryzuje się wysoką jakością osiągalnych spoin przy niskim nakładzie czasowym jak i finansowym.

Migomaty znajdują swoje zastosowanie w przemyśle jak i w gospodarstwach domowych. Urządzenia spawalnicze Mig/Mag  najczęściej wykorzystane są do spawania stali konstrukcyjnej jak również aluminium czy miedzi.

W sklepie internetowym Rootex przygotowaliśmy szeroką ofertę najpopularniejszych urządzeń stosowanych w spawalnictwie. Najczęściej spotykanymi migomatami są produkty Magnuma czy Ideala.

Zachowują one wysoką sprawność pracy oraz tolerancję na spadki napięcia. Coraz częściej spotykamy się z nowoczesnymi rozwiązaniami jak np. PULS czy SYNERGIA. Poprawiają one jakość spoiny jak i automatyzują proces dobierania  parametrów. Zastosowana stabilizacja napięcia w migomatach Sherman gwarantuje długi czas pracy mimo utrudnień z napięciem.

pixel