NIVEL SYSTEM NIWELATOR LASEROWY NL520 DIGITAL

 • Niwelator laserowy z czerwoną wiązką NIVEL NL520 DIGITAL
NIVEL SYSTEM NIWELATOR LASEROWY NL520 DIGITAL
NIVEL SYSTEM NIWELATOR LASEROWY NL520 DIGITAL
NIVEL SYSTEM NIWELATOR LASEROWY NL520 DIGITAL
NIVEL SYSTEM NIWELATOR LASEROWY NL520 DIGITAL
NIVEL SYSTEM NIWELATOR LASEROWY NL520 DIGITAL
NIVEL SYSTEM NIWELATOR LASEROWY NL520 DIGITAL
NIVEL SYSTEM NIWELATOR LASEROWY NL520 DIGITAL
3 920,00 zł
/ szt. brutto
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny

Dostępność produktu w sklepach

NIVEL SYSTEM NIWELATOR LASEROWY NL520 DIGITAL
NIVEL SYSTEM NIWELATOR LASEROWY NL520 DIGITAL

Oszczędź kupując więcej

NIVEL SYSTEM NIWELATOR LASEROWY NL520 DIGITAL


Laser obrotowy Nivel System NL520 DIGITAL to wszechstronne i wielofunkcyjne narzędzie do realizacji prac wewnątrz pomieszczeń (z widoczną, czerwoną wiązką lasera), jak i na otwartych przestrzeniach (z wykorzystaniem czujnika).


Instrument wyznacza płaszczyznę poziomą, pochyloną, pionową (po obróceniu go o 90°), a także, dzięki pionownikowi, określa pion lub kąty proste. NL520 DIGITAL przeznaczony jest do prac ogólnobudowlanych.


Jego mocną strona jest trwałość i odporność na warunki atmosferyczne oraz wydajne akumulatorki litowo-jonowe zapewniające kilkadziesiąt godzin ciągłej pracy w terenie.
Sprzęt jest przyjazny użytkownikowi dzięki intuicyjnemu interfejsowi i możliwości zdalnej obsługi za pomocą pilota.

 

Co wyróżnia Niwelator laserowy NIVEL NL520 DIGITAL:

 • wszystko widać gołym okiem  czerwona barwa lasera jest na tyle mocna, że ​​wiązka rzucona na obiekt wewnątrz budynku jest dobrze widoczna nawet z odległości kilkudziesięciu metrów od stacji.
 • jeszcze szerszy zakres zastosowania - pracę w otwartej przestrzeni w odległości 500 m (średnica) umożliwia czujnik laserowy, który poprawia niwelację i zwiększa jej dokładność
 • szybkie samopoziomowanie - kompensator niweluje instrument szybko i dokładnie, a alarm wibracyjny niwelatora eliminuje błędne pomiary w przypadku nieumyślnego przechylenia urządzenia w pozycji poziomej.
 • użytkowanie jednoosobowe - do sprawdzenia poziomu i określenia różnicy wysokości wystarczy jedna osoba
 • wszystko w pakiecie – niwelator dostarczany jest standardowo z grupą praktycznych akcesoriów, wspierających prace (czujnik laserowy, uchwyt na łatę laserową, akumulatory, ładowarka, okulary laserowe, tarczka laserowa, kufer transportowy)
 • Pracuj w każdych warunkach - mocne zabezpieczenie obrotowej głowicy chroni ten najważniejszy element niwelatora przed uszkodzeniami mechanicznymi, a zamknięta obudowa spełnia normę IP54, dzięki czemu możesz pracować w deszczu i kurzu.

 

Łatwe i szybkie pomiary

NL520 DIGITAL jest wyposażony w funkcję automatycznego poziomowania, która automatycznie poziomuje sprzęt po włączeniu, dzięki czemu jest on gotowy do natychmiastowego użycia. Wytwarzana czerwona wiązka lasera jest dobrze widoczna i może być rzutowana na ściany w celu utworzenia poziomych i pionowych linii odniesienia. Podczas pracy z czujnikiem i łatą laserową uzyskujemy dokładny zestaw niwelacyjny, pomiary dokonywanejednoosobowo. Funkcja skanowania umożliwia zawężenie wyświetlanej wiązki w zadanym zakresie, w ten sposób uzyskujemy referencyjną linię lasera jedynie tam, gdzie przeprowadzamy prace.

Uniwersalne zastosowanie

Urządzenie może pracować zarówno z wiązką poziomą, jak i pionową. Płaszczyznę można przechylać w jednym lub dwóch kierunkach, dzięki czemu laser może być wykorzystywany do takich prac jak wylewanie posadzek, czy niwelacja i przygotowanie powierzchni pod kostkę brukową, boisko, czy drogę - zapewniając odprowadzenie wody zgodnie z zaprojektowanymi spadkami. Przy pracach konstrukcyjnych przydatnym staje się pionownik laserowy, który stanowi oś generowanej rotacyjnie płaszczyzny laserowej.  Funkcjonalność ta zapewnia dokładne wpasowanie się lasera przy pracach prostopadłych, czy podczas przenoszenia punktów (pionownik wyświetlany jest do dołu i do góry jednocześnie).W przypadku pracy na zewnątrz lub na dużych odległościach należy używać czujników laserowych, aby zapewnić odbiór sygnałów w promieniu 500 m (średnica robocza).

Dokładny i niezawodny sprzęt

Niwelator jest zbudowany na elektronicznym kompensatorze, który eliminuje wibracje i zapewnia dokładne poziomowanie powierzchni lasera. W porównaniu z kompensatorami magnetycznymi, kompensatory elektroniczne są bardziej dokładne i nadają się szczególnie do pomiarów budowlanych, gdzie występują drgania terenu spowodowane pracą ciężkich maszyn. Dzięki temu NL520 DIGITAL zapewnia wiarygodne i dokładne odczyty. Przyrząd jest odporny na kurz i wodę, co potwierdza jego stopień ochrony IP54. Obrotowa głowica jest osłonięta szklanym korpusem, a obudowa lasera jest wyposażona w gumową osłonę chroniącą ją przed uszkodzeniami spowodowanymi uderzeniami.

 

Główne zastosowania niwelatora:

 • równanie terenu – niwelacja
 • prace murarskie – wewnętrzne i zewnętrzne (fundamenty, ścianki, schody, wylewki, szalowanie)
 • prace brukarskie – wykonywanie parkingów, podjazdów, tarasów
 • prace montażowe i wykończeniowe – montaż konstrukcji drewnianych, aluminiowych, sufitów podwieszanych, glazurnictwo
 • prace instalacyjne – wyznaczanie linii przewodów, przenoszenie punktów
 • prace stolarskie – meble, zabudowy
 • ogrodnictwo i rolnictwo

 

Wyposażenie standardowe:

 • NL520  – niwelator laserowy – 1 szt.
 • RD700 Digital – czujnik laserowy 1 szt.
 • NL-BR 600 – uchwyt na łatę – 1 szt.
 • RC-5 – pilot zdalnego sterowania – 1 szt.
 • AKU LI-ION – akumulatorki Litowo-jonowe – 1 kpl
 • CH-6 – ładowarka – 1 kpl
 • TR-R – tarczka laserowa – 1 kpl
 • GL-R – okulary laserowe – 1 kpl
 • Instrukcja obsługi – 1 szt.
 • Kufer transportowy – 1 szt.

 

Producent
Kod produktu
NL520 DIGITAL
Gwarancja
Stan
Nowy
Model
NL520 DIGITAL
Przeznaczenie
na zewnatrz
Rodzaj niwelatora
rotacyjny
Zasięg
500
Zakres samopoziomowania
5
Stopień ochrony
IP54
Nivel System
Nivel System
       NIVEL zapewnia 12 miesięczną gwarancję w serwisie door to door.
Możliwość wydłużenia gwarancji o 12 miesięcy
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel