NIVEL SYSTEM NL740R DIGITAL NIWELATOR LASEROWY

 • niwelator laserowy z czerwona wiązką lasera Nivel NL740R
NIVEL SYSTEM NL740R DIGITAL NIWELATOR LASEROWY
NIVEL SYSTEM NL740R DIGITAL NIWELATOR LASEROWY
NIVEL SYSTEM NL740R DIGITAL NIWELATOR LASEROWY
NIVEL SYSTEM NL740R DIGITAL NIWELATOR LASEROWY
NIVEL SYSTEM NL740R DIGITAL NIWELATOR LASEROWY
NIVEL SYSTEM NL740R DIGITAL NIWELATOR LASEROWY
NIVEL SYSTEM NL740R DIGITAL NIWELATOR LASEROWY
6 720,00 zł
/ szt. brutto
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny

Dostępność produktu w sklepach

NIVEL SYSTEM NL740R DIGITAL NIWELATOR LASEROWY
NIVEL SYSTEM NL740R DIGITAL NIWELATOR LASEROWY

Oszczędź kupując więcej

NIVEL SYSTEM NL740R DIGITAL NIWELATOR LASEROWY


Laser obrotowy Nivel System NL740R DIGITAL to wszechstronne i wielofunkcyjne narzędzie do pracy na otwartych przestrzeniach i w pomieszczeniach, wykorzystujące dobrze widoczną wiązkę czerwonego lasera. System zbudowany jest w oparciu o sprawdzoną, wydajną technologię laserową Nivel, która gwarantuje wysoką dokładność pomiaru. Niwelator wyznacza płaszczyznę poziomą (także pochyloną w 2 osiach), pionową, a zastosowany pionownik laserowy określa pion lub kąty proste. Sprzęt wyposażony został w system automatycznego wpasowania wiązki laserowej, dzięki czemu łatwiej ustawimy spadki (prace poziome) i wyszukamy kierunek (prace pionowe). Laser może pracować a długich odcinkach (zasięg 700 m), szybko poziomuje się w trudnym terenie i jest odporny na drgania terenu. NL740R Digital jest standardowo wyposażony w cyfrowy czujnik, który wyświetla cyfrowo różnicę wysokości. To znacznie upraszcza i przyspiesza pomiary. Posiada intuicyjny interfejs z wyświetlaczem LCD i może być obsługiwany zdalnie za pomocą bezprzewodowego pilota. 

 

Łatwe i szybkie pomiary

Niwelator cyfrowy NL740R posiada funkcję automatycznego poziomowania, co oznacza, że poziomuje się automatycznie i jest gotowy do użycia po włączeniu. Wygenerowana wiązka lasera jest widoczna i wyświetlana na ścianie, tworząc linię odniesienia do pracy w poziomie lub w pionie. Podczas pracy z czujnikiem i łatą laserową uzyskuje się dokładne ustawienie poziomowania, a pomiary są wykonywane pojedynczo. Cyfrowy wyświetlacz różnicy wysokości (czujnik laserowy, cyfrowy) znacznie skraca czas niwelacji. Funkcja skanowania umożliwia zawężenie wyświetlanej wiązki do ustalonego zakresu, dzięki czemu laserowa linia odniesienia jest uzyskiwana tylko w miejscu, w którym ma być wykonywana praca.

Uniwersalne zastosowanie

Sprzęt umożliwia pracę zarówno z wiązką poziomą jak i pionową. Płaszczyzna może być pochylana w jednym lub dwóch kierunkach, dzięki czemu laser może być stosowany przy takich pracach jak wylewanie posadzek, czy niwelacja i przygotowanie powierzchni pod kostkę brukową, boisko, czy drogę – zapewniając odprowadzenie wody zgodnie z zaprojektowanymi spadkami. Przy pracach konstrukcyjnych przydatnym staje się pionownik laserowy, który stanowi oś generowanej rotacyjnie płaszczyzny laserowej. Funkcjonalność ta zapewnia dokładne wpasowanie się lasera przy pracach prostopadłych, czy podczas przenoszenia punktów (pionownik wyświetlany jest do dołu i do góry jednocześnie). W przypadku prac na zewnątrz i przy większych zasięgach stosowany jest czujnik laserowy, zapewniający możliwość odbioru sygnału w zakresie 700 m (średnica pracy). Różne prędkości obrotów głowicy zapewniają wykorzystanie lasera zarówno przy pracach instalacyjnych w wewnątrz budynku jak i przy sterowaniu maszynami, gdzie wymagane są wyższe prędkości (800 obr/min).

Wygodna obsługa

NL740R DIGITAL posiada intuicyjny panel sterowania. Zarządzanie funkcjami, w tym wprowadzaniem nachylenia, odbywa się ręcznie. Funkcja automatycznego wyszukiwania za pomocą czujników z komunikacją radiową umieszcza wiązkę referencyjną na wstępnie ustawionym poziomie lub kierunku (punkt określony przez czujnik laserowy). Funkcją lasera można sterować z pokładu instrumentu lub zdalnie (zasięg do 100 m za pośrednictwem komunikacji radiowej). Laser jest zasilany wydajnym akumulatorem o pojemności 5000 mAh i może być również zasilany bezpośrednio z sieci. Kompaktowa obudowa posiada wygodny uchwyt ułatwiający instalację na miejscu i transport.

 

Główne zastosowania niwelatora:

 • równanie terenu – niwelacja
 • prace murarskie – wewnętrzne i zewnętrzne (fundamenty, ścianki, schody, wylewki, szalowanie)
 • prace brukarskie – wykonywanie parkingów, podjazdów, tarasów
 • prace montażowe i wykończeniowe – montaż konstrukcji drewnianych, aluminiowych, sufitów podwieszanych, glazurnictwo
 • prace instalacyjne – wyznaczanie linii przewodów, przenoszenie punktów
 • prace stolarskie – meble, zabudowy
 • laserowe systemy sterowania maszyn
 • prace wod-kan – kontrola głębokości wykopu i układanego rurociągu (także ze spadkiem)
 • ogrodnictwo i rolnictwo

 

Wyposażenie standardowe:

 • NL740R – laser obrotowy
 • RD300R – czujnik laserowy (radiowy, cyfrowy)
 • NL-BR500 – uchwyt czujnika lasera
 • RC7DS – pilot sterowania
 • TR-R – tarczka laserowa
 • GL-R – okulary laserowe
 • Aku Li-ion 5000 – akumulator
 • CH-6 – ładowarka
 • Kufer transportowy

 

 

 

Producent
Gwarancja
Stan
Nowy
Model
NL740R DIGITAL
Rodzaj niwelatora
rotacyjny
Zasięg
700
Zakres samopoziomowania
5
Stopień ochrony
IP65
Nivel System
Nivel System
       NIVEL zapewnia 12 miesięczną gwarancję w serwisie door to door.
Możliwość wydłużenia gwarancji o 12 miesięcy
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel