Młotowiertarki, młoty udarowe

( ilość produktów: 18 )

Chcesz kompleksowo wyposażyć warsztat w maszyny i narzędzia, dzięki którym wykonywanie wszelkich prac – nie tylko tych profesjonalnych, ale również amatorskich będzie bezpieczne i praktyczne? W asortymencie naszego sklepu internetowego Rootex dostępna jest młotowiertarka udarowa, która jest nieodłącznym elementem prac budowlanych i remontowych wykonywanych zarówno przez elektryków, jak i hydraulików. Przed wyborem urządzenia, warto zapoznać się ze specyfikacją produktu w celu poznania częstotliwości oraz mocy uderzeń. Tylko w taki sposób wybierzesz elektronarzędzie dostosowane do Twoich potrzeb!

Młot udarowy Makita

Młotowiertarka to narzędzie, które charakteryzuje się kilkoma głównymi funkcjami, tj. wierceniem z udarem lub bez, a także podkuwaniem. Urządzenie szczególnie przydatne okaże się podczas budowy domu, jak również remontu mieszkania czy budynków użyteczności publicznej. W asortymencie sklepu internetowego dostępne są m.in. elektronarzędzia marki Makita. Młotowiertarka będzie miała za zadanie wykonać za nas najcięższą pracę, dzięki czemu będziemy mieć odpowiednią ilość sił do dalszego działania.

Funkcje młotowiertarki

Młoty udarowe marki Makita nie tylko umożliwiają skuteczne wiercenie nawet w twardych ścianach i podłożach, ale również ich podkuwanie lub całkowite skuwanie. W naszej ofercie dostępne są zarówno młoty zasilane akumulatorami lub wymagające podłączenia do prądu podczas ich użytkowania. W poszczególnych młotowiertarkach Makita możliwe jest zablokowanie dłuta, dzięki czemu zwiększeniu ulega funkcjonalność sprzętu, a także zwiększa się jego zakres wykorzystywania przy wykonywanych pracach.

Markowe elektronarzędzia

W sklepie internetowym Rootex dostępne są młoty udarowe i inne urządzenia, które przydadzą się w pracy budowlanej amatorom, jak i profesjonalistom. Przed zakupem elektronarzędzi znanych i cenionych marek, np. młotów Makita czy Dedra, warto zwrócić uwagę na parametry, którymi odznaczają się wspomniane urządzenia.

Sprawdź, jakie narzędzia znajdziesz w naszym asortymencie do swojego warsztatu!

pixel